Kierownik robót/Brygadzista Belgia

Zatrudnimy lub podejmiemy współpracę z odpowiedzialnym kierownikiem robót na terenie Belgii ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Osoba ta będzie odpowiedzialna za organizację i koordynację pracy podległych pracowników, rozliczanie ich godzin i metrów, ustalenia robót z kierownictwem, kontrolę i przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie techniczne,
• prawo jazdy kat. B,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• znajomość angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2/C2,
• czytanie rysunku technicznego i planów.
Opis stanowiska:
• kierowanie pracą podległego zespołu murarzy, cieśli, zbrojarzy,
• prowadzenie budowy,
• koordynacja prac podległych zespołów,
• współpraca z projektantem i kierownikiem budowy.
Oferujemy:
• zatrudnienie/współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego,
• zapewniamy samochód służbowy, laptop, telefon.

Data dodania: 20/03/2018