Murarze na bloczki i klinkier, Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracowników. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Obecnie poszukujemy murarzy.
Opis stanowiska:

- murowanie pustakami, cegłą, klinkierem
- murowanie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz
- niekiedy fugowanie cegły lub klinkieru

Od kandydata oczkujemy:

- doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
- systematyczności i terminowości w realizacji zadań,
- mobilności, dyspozycyjności do współpracy na terenie Belgii
- prowadzenia własnej działalność gospodarczej
- komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- stabilna współpracę
- atrakcyjne stawki zależne od doświadczenia (ok.45 euro za metr kwadratowy)
- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
- pomoc w formalnościach związanych z założeniem działalności i zdobyciem zaświadczenia A1
Więcej informacji pod numerem telefonu:
756 442 073 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@regess.eu
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Data dodania: 02/10/2018