Serwisant fontann Belgia

Polska firma poszukuje wykwalifikowanego hydraulika z umiejętnościami elektrycznymi do pracy przy serwisie fontann, z własną działalnością gospodarczą, na terenie Belgii.
Opis stanowiska:
• serwis fontann na podległym terenie,
• naprawy usterek hydraulicznych i elektrycznych,
• sprawdzanie szczelności całego układu,
• sprawdzanie poprawności wykonania instalacji.
Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku hydraulika i elektryka,
• znajomość budowy i funkcjonowania fontann,
• umiejętność czytania schematów,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum A2/B1,
• prawo jazdy oraz samochód.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Data dodania: 01/02/2018